Reklamlarınız İçin : 0 344 415 18 17
Tıkla Dinle

Hakkımızda

BİZ KİMİZ?

Müziğin evrenselliğine inanan ve tüm renklerini yansıtmaya özen gösteren Radyo 8, 15 Aralık 2018 tarihinde, Kahramanmaraş’ın Elbistan ilçesinde bulunan merkez stüdyolarından yayın hayatına başlamıştır. Kısa bir süre içerisinde internet teknolojilerini kullanarak, farklı illerdeki stüdyolarından da yayın yapmaya başlayan Radyo 8,  her tarzda ki, en hit eserleri dinleyicileri ile buluşturmaktadır.

İlkeli ve objektif haberciliği benimsemiş, tarafsız ve alternatif haber yaklaşımıyla, radyo haberciliğine yeni bir soluk getiren ve günün belli saatlerinde, profesyonel haber sunucularının sunumu ve yorumu ile dinleyicisini ulusal ve bölgesel gündemden haberdar eden Radyo 8, sağlık, eğitim, tarım ve benzeri gibi eğitici ve bilgilendirici programlarda yapmaktadır.

Zaman dilimine uygun bir şekilde karma müzik yayını yapan Radyo 8’ın, profesyonel programcı kadrosu, akıcı bir üslup kullanarak, kısa ve öz sunumlarla dinleyicilere 24 saat müzik keyfi yaşatmaktadır.

1996 yılından bugüne Radyo ve Televizyon alanında profesyonelleşmiş bir kadroya sahip olan, Başkent Yapım bünyesinde ki Radyo 8, kurumsal alt yapısı ve kendine özgü yayın çizgisi ile başarı grafiğini kısa bir sürede yükseltmiş ve reklam veren firmaları hızlı bir şekilde hedef kitlelerine ulaştırmayı başarmıştır.

Kendimizi anlatmaya çalıştığımız bu yazıyı sabırla okuduğunuz için çok teşekkür ederiz.

Biz İnternetin ve Dijital Platformun olduğu her yerdeyiz.

Biz sizinle varız ve kocaman bir aileyiz.

BİZ, RADYO 8 AİLESİYİZ…


mobil uygulama

FACEBOOK

Telefon:
+90 (344) 415 18 17
Copyright © 2021. Radyo 8 - (FM 98.4) Bölgenin Birinci Frekansı -  RADYO ELBİSTAN